LEGO NINJAGO Lloyd’s Ninja Mech Action Figure Set 71757

13.00

S’ka stok

Lodrat me figura të Lloyd’s LEGO Ninja Mech (71757) përmban një lodër mekanike LEGO NINJAGO me një kabinë për të mbajtur 2 minifigura NINJAGO në beteja, 2 shpata të mëdha dhe një figurë merimange.

Ky seet ninja LEGO NINJAGO përmban një set fillestare për të siguruar një bazë të ndërtuar pjesërisht, duke e bërë atë dhuratën ideale për fëmijët parashkollorë për të ndihmuar në zhvillimin e aftësive të tyre të ndërtimit. Brenda kutisë, çdo qese me blloqe ka një model dhe një karakter për të ndërtuar, në mënyrë që fëmijët të mund të fillojnë shpejt aksionin.

Karakteristikat kryesore:

  • Set LEGO me gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të zhvilluar aftësitë e tyre të ndërtimit.
  • Përfshin Lloyd me një shpatë dhe Boa Destructor me një shtizë të gjatë për adhuruesit e rinj NINJAGO për të luajtur plot argëtim
  • Fëmijët mund të organizojnë aventura ninja të mbushura me aksion me këtë lodër të mundshme mekanike, e cila përfshin një set fillestare për ta nisur shpejt lojën
  • Ky set i lojërave luftarake do t’i mbajë ndërtuesit e vegjël të zënë për orë të pafundme ndërsa mësojnë të ndërtojnë dhe të luajnë në të njëjtën kohë
  • Udhëzimet e thjeshta me figura nënkuptojnë se fëmijët do të udhëhiqen me kujdes, hap pas hapi, gjatë procesit të ndërtimit
  • Një mënyrë e shkëlqyer për të rinjtë që të mësojnë se si të ndërtojnë, duke lejuar pjesën tjetër të familjes të ndajnë argëtimin
  • Duke përdorur aplikacionin falas LEGO Building Instructions, ndërtuesit mund të zmadhojnë, rrotullojnë dhe vizualizojnë një version dixhital të modelit të tyre në telefonat inteligjentë dhe tabletët e tyre
  • Lloyd’s Ninja Mech është mbi 11 cm i gjatë
  • Përmban 57 pjesë
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

 

 data-flixsrcset=
Një prezantim i shkëlqyer me blloqet LEGO®
Fëmijëve të moshës 4 vjeç e lart me pasion për ninjat do t’ju pëlqejë të mësojnë për ndërtimin me këtë set mekanizmash.
 data-flixsrcset=
Kompleti perfekt për ndërtuesit e rinj
Ky set lojërash është projektuar posaçërisht për fëmijët më të vegjël, me një set fillestare dhe një model për t’u krijuar në çdo qese me blloqe.
LEGO® NINJAGO® Lloyd’s Ninja Mech

Good vs. evil

E mira vs. e keqja
Fëmijëve u pëlqen të organizojnë beteja argëtuese ninja.

Posable mech

Figura e lezetshme e Lloyd mund të lëvizë krahët dhe këmbët.

2 minifigures

2 minifigura
Seti përshinë Lloyd dhe Boa Destructor.
 data-flixsrcset=
Ndërtuesit e vegjël mësojnë të ndërtojnë me miqtë e tyre ndërsa krijojnë së bashku këtë set të këndshëm LEGO.
 data-flixsrcset=
Dhuratë ideale për adhuruesit e ninjave dhe ndërtimeve
Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë beteja të mbushura me aksion midis Lloyd në mekanizmin e tij dhe luftëtarit të lig të gjarpërinjve Boa Destructor.

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71757

Our Product Number

LE71757

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.