LEGO NINJAGO Lloyd’s Ninja Street Bike 71788

13.00

S’ka stok

Ndërtuesit e vegjël do ta duan këtë lodër mësimore LEGO NINJAGO Lloyd’s Ninja Street Bike (71788).

Ky set i lehtë për t’u ndërtuar përfshin një lodër super të lezetshme me motor ninja, një tempull kocke dhe 2 minifigura NINJAGO, Lloyd dhe Bone Guard, për të organizuar aventura të panumërta plot argëtim. Brenda kutisë, çdo qese me blloqe ka një model dhe një karakter për t’u ndërtuar në mënyrë që fëmijët të mund të fillojnë shpejt aksionin dhe një bllok fillestar që ofron një bazë të ndërtuar pjesërisht për t’i bërë fëmijët të ndërtojnë me lehtësi.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një lodër me motor ninja, 2 minifigura: Lloyd and Bone Guard dhe një tempull të vogël kockash të ndërtuar me blloqe
  • Aksesorët përfshijnë 2 shpata lodër, një armë të artë dhe një revole sekrete për gjuajtjen e diskut
  • Përmban 64 pjesë
  • Dimensionet e përafërta: Biçikleta e Rrugës Lloyd’s Ninja është mbi 4 cm e lartë
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71788

Our Product Number

LE71788

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.