LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 Car Toy 76911

39.99

Ka stok

Seti I ndërtimit LEGOSpeed Champions 007 Aston Martin DB5 (76911) u jep fëmijëve, entuziastëve të makinave dhe adhuruesve të James Bond të të gjitha moshave mundësinë për të koleksionuar, ndërtuar dhe eksploruar një nga makinat sportive më të njohura në botë.

Ky model i koleksionit makine sportive Aston Martin DB5 vjen me rrota me tela në ngjyrë argjendi dhe 4 sete shtesë targash që përfaqësojnë filma të ndryshëm të James Bond, plus një minifigurë No Time To Die-James Bond.

Karakteristikat e produktit

  • Zbuloni kopjen e lodrës 007 Aston Martin DB5 – LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 (76911) të makinës sportive me famë botërore të vitit 1964
  • Gjithçka që ju nevojitet për të ndërtuar një interpretim LEGO të 007 Aston Martin DB5, plus një minifigurë No Time To Die-James Bond me një çelës lodër
  • Ndërtoni Aston Martin DB5 tuajin, tregojuni miqve dhe shijoni garën argëtuese dhe aksionin e ndjekjes së makinave kundër automjeteve të tjera nga Speed Championsrange
  • Ky model LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 me 298 pjesë mund t’u jepet si një dhuratë për ditëlindje ose një ditë tjetër për fëmijët e moshës 8+ vjeç, entuziastët e makinave dhe fansat e James Bond™
  • Dimensionet – Modeli 007 Aston Martin DB5 është mbi 2 inç (5 cm) i lartë, 6.5 inç (17 cm) i gjatë dhe 2.5 inç (7 cm) i gjerë
  • Zmadhoni, rrotulloni dhe shikoni modelet nga të gjitha këndet me aplikacionin LEGO Builder, i disponueshëm për telefonat inteligjentë dhe tabletët
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76911

Our Product Number

LE76911

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.