LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M Sports Car Toy 76906

39.99

S’ka stok

Modeli LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906)

Ndërtoni dhe eksploroni një makinë ikonë garash me minifigurën e përfshirë të shoferit të garave të Ferrarit, e përsosur për lojë dhe shfaqje, kjo lodër LEGO kap thelbin e origjinalit legjendar të qëndrueshmërisë së viteve 1970 – i famshëm për performancën e tij të frikshme dhe duelet epike në pistë.

Kjo makinë garash lodrash e koleksionueshme Ferrari përfshin udhëzime ndërtimi dixhitale të printuara dhe interaktive të disponueshme në aplikacionin falas LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët.

Setet e ndërtimit LEGO Speed Champions ofrojnë versione mini të automjeteve kryesore dhe më të njohura në botë.

Karakteristikat e produktit:

  • Modele me cilësi të lartë, të shkëlqyera për shfaqje ose për aksion emocionues garash kundër automjeteve të tjera nga sfera
  • Lodra e makinës Ferrari për fëmijë ka përmasa 4cm e lartë x 15cm) e gjatë x 7cm e gjerë
  • Përmban 291 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

76906

Our Product Number

LE76906

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.