LEGO Speed Champions Aston Martin 2 Car Model – 76910

59.99

Vetëm 1 stok

Makina garash LEGO Speed Champions Aston Martin Valkyrie AMR Pro dhe Aston Martin Vantage GT3 (76910)

Tani të disponueshme për t’u koleksionuar, ndërtuar dhe eksploruar, këto 2 modele makinash LEGO të detajuara me saktësi me minifigurat e shoferit të garave LEGO ofrojnë një përvojë shpërblyese ndërtimi, janë të shkëlqyera për t’u shfaqur dhe fantastike për gara!

Ky set ndërtimi makinash për gara 2 në 1 Speed Champions vjen me udhëzime ndërtimi të printuara dhe dixhitale të disponueshme në aplikacionin falas LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët, udhëzuesi dixhital interaktiv vjen me mjete të mahnitshme zmadhimi dhe rrotullimi që ju lejojnë të vizualizoni një model nga të gjitha kënde ndërsa ndërtoni.

Setet LEGO Speed Champions ofrojnë versione të ndërtueshme të automjeteve më të njohura dhe inovative në botë.

Karakteristikat e produktit:

  • Setet argëtuese për t’u ndërtuar, modele të makinave të garave 2 në 1 Speed Champions janë të shkëlqyera për t’u shfaqur
  • Një ide e shkëlqyer dhuratë për fëmijët dhe entuziastët e automjeteve të të gjitha moshave.
  • Aston Martin Valkyrie AMR Pro ka 4cm lartësi x 18cm gjatë x 7cm gjerësi
  • Përmban 592 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 9+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76910

Our Product Number

LE76910

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.