LEGO Speed Champions Fast & Furious 1970 Dodge Charger Set 76912

39.99

Ka stok

Ky model i koleksionit LEGO Speed Champions Fast & Furious i vitit 1970 Dodge Charger R/T (76912) i modelit të makinës kap pamjen e makinës ikonë.

Kjo makinë kolektive LEGO është e mbushur me detaje autentike, duke përfshirë futje aliazhi me ngjyrë argjendi dhe një mbulesë. Një minifigurë Dominic Toretto është përfshirë me setin, kështu që ka shumë frymëzim për lojën imagjinative.

Fëmijët mund të përjetojnë nga afër Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T! Kjo kopje e mrekullueshme LEGO Speed Champions e makinës legjendare tani është e tyre për ta koleksionuar, ndërtuar dhe eksploruar. Fëmijëve tuaj do t’ju pëlqejë të rikrijojnë linjat ikonike të automjetit pjesë-pjesë… Dhe kur të kenë mbaruar, ata mund të shfaqin me krenari makinën sportive LEGO ose të vendosin minifigurën Dominic Toretto pas timonit dhe të nisen për aksion në gara me shpejtësi të lartë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban një kopje LEGO të makinës sportive të famshme të vitit 1970 Dodge Charger R/T, makinë e fuqishme nga ekskluziviteti i filmave Fast & Furious
  • Kjo makinë kolektive e modelit Fast & Furious përmban një motor që del nga kapaku, rrotat e dizajnuara dhe hapësirë në kabinë për një minifigurë
  • Përfshin një minifigurë lodër Dominic Toretto LEGO për fëmijët që organizojnë gara me shpejtësi të lartë dhe një çelës lodër për të krijuar aventura të frymëzuara nga Fast & Furious
  • Lehtë për t’u ndërtuar, ky grup u mundëson fëmijëve të organizojnë gara të lezetshme lodrash, të dekorojnë një dhomë ose të kombinohen me automjete të tjera në gamën LEGO Speed Champions
  • Fëmijët mund ta zmadhojnë, rrotullojnë dhe shikojnë këtë model nga çdo kënd me aplikacionin LEGO Building Instructions, i disponueshëm për telefonat inteligjentë dhe tabletët
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

76912

Our Product Number

LE76912

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.