LEGO Speed Champions Ferrari 812 Competizione Set 76914

34.99

S’ka stok

Ky set i ndërtimit të makinave të modelit LEGO Speed Champions Ferrari 812 Competizione (76914) kap të gjithë fuqinë dhe performancën e makinës sportive me prodhim të kufizuar të jetës reale. Kjo lodër e kuqe e makinave garash Ferrari përmban me krenari shumë detaje autentike: shiritin e verdhë që kalon në të gjithë makinë model, teh i zi në mbulesë, krahu i pasmë i ngritur, gjeneratorë të spikatur të vorbullës, fenerët dallues dhe dritat e frenave dhe tubat e shkarkimit. Seti i makinave të garave LEGO vjen gjithashtu me një minifigurë shoferi garash për t’u vendosur pas timonit dhe veprim emocionues me role.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin një set LEGO Speed Champions Ferrari 812 Competizione, plus një minifigurë shoferi me helmetë dhe flokë
  • Përmban detaje si një krah i pasmë i ngritur, gjeneratorë të spikatur vorbullash, fenerë të veçantë dhe drita frenimi
  • Minifigura e shoferit të garave LEGO mund të vendoset pas timonit të lodrës së makinës së garës
  • Ky model i mrekullueshëm i makinës me lodër të kuqe duket i shkëlqyeshëm në ekspozitë
  • Përfshin një udhëzues ndërveprues dixhital në aplikacionin LEGO Builder
  • Gama e LEGO Speed Champions është plot me modele ikonike makinash lodrash (shiten veçmas)
  • Dimensionet e përafërta: Modeli Ferrari 812 Competizione ka mbi 4 cm i lartë, 16 cm i gjatë dhe 7 cm i gjerë
  • Përmban 261 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 9+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

76914

Our Product Number

LE76914

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.