LEGO Speed Champions Koenigsegg Jesko – 76900

28.99

Ka stok

SKU: LE76900 Kategori: ,

Të apasionuarit pas makinave do t’ju pëlqejnë të ndërtojnë këtë kopje të mrekullueshme të Koenigsegg Jesko nga Lego Speed Champions.

Pavarësisht nëse ata bëjnë gara super të shpejta ose shfaqin me krenari krijimin e tyre, ky set nga Lego Jesko Koenigsegg është një domosdoshmëri për fëmijët dhe koleksionistët. Ajo vjen me shumë detaje autentike dhe një shofer minifigure për edhe më shumë argëtim.

Karakteristikat e produktit:

  • Ky model i koleksionueshëm vjen me një shasi të gjerë, e cila lejon hapësirë për një kabinë me 2 vende dhe detaje edhe më autentike
  • Vjen i kompletuar me një minifigurë shoferi Koenigsegg me një kostum garash
  • Mbërrin gjithashtu me shumë aksesorë të mrekullueshëm, si një helmetë sigurie dhe një çelës
  • Dizajn realist, i përsosur si për lojë ashtu edhe për shfaqje
  • E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO

Manufacturer Number

76900

Our Product Number

LE76900

Safety Information

Not suitable for children under 36 months