LEGO Speed Champions Lotus Evija Race Car Model – 76907

39.99

S’ka stok

Lodër makine garash LEGO Speed Champions Lotus Evija (76907).

Paraqet thjeshtësinë elegante dhe dizajnin inovativ të hipermakinës plotësisht elektrike të jetës reale, e përsosur për fëmijët dhe entuziastët e makinave të të gjitha moshave, ofron një përvojë tërheqëse ndërtimi, është e përkryer për shfaqje dhe e mrekullueshme për aksione garash me energji të lartë vjen bashkë me minifigurën e shoferit të garave LEGO.

Ky model makine përfshin udhëzime ndërtimi të printuara dhe dixhitale të disponueshme në aplikacionin falas LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët.

Setet e lojërave LEGO Speed Champions paraqesin versione mini të automjeteve kryesore dhe më të njohura në botë.

Karakteristikat e produktit:

  • E përkryer për shfaqje ose për aksion emocionues garash kundër të tjerëve nga linja e kampionëve të shpejtësisë
  • Modeli Lotus Evija ka përmasa 4cm lartësi x 15cm gjatësi x 7cm gjerësi
  • Përmban 247 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

76907

Our Product Number

LE76907

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.