LEGO Speed Champions Pagani Utopia Model Race Car Set 76915

34.99

Ka stok

Seti i ndërtimit të makinave të modelit LEGO Speed Champions Pagani Utopia (76915) kap shkëlqyeshëm dizajnin dallues të kësaj hipermakine spektakolare italiane. Pagani dhe Grupi LEGO janë bashkuar për herë të parë në mënyrë që fansat e makinave tani të mund të mbledhin, ndërtojnë dhe shfaqin këtë makinë model të jashtëzakonshëm. Ky set përfshin shumë veçori autentike nga versioni real: shkarkimin qendror me 4 tuba, karrocerinë e shpejtë, grilën e gjerë përpara, harqet e rrotave dhe motorin poshtë xhamit. Kompleti vjen gjithashtu me një minifigurë shoferi për të dalë në kabinë për të luajtur aventura garash.

Lëreni aplikacionin LEGO Builder t’ju udhëheqë ju dhe fëmijën tuaj në një aventurë të lehtë dhe intuitive ndërtimi. Zmadhoni dhe rrotulloni modelin e automjetit LEGO në 3D, dhe gjurmoni përparimin tuaj.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x LEGO Speed Champions Pagani Utopia Model Race Car Set 76915 plus një minifigurë shoferi garash me helmetë dhe flokë të ndërrueshëm
  • Kabina e kësaj lodre LEGO për makina garash mund të hapet për të futur minifigurën e shoferit të garës
  • Kjo hipermakinë Pagani Utopia me madhësi portative është projektuar për argëtim në shtëpi ose në lëvizje
  • Mos humbisni modelet e tjera të makinave të garave LEGO Speed Champions (shiten veçmas)
  • Dimensionet e përafërta: Modeli i kopjes Pagani Utopia është mbi 4 cm i lartë, 15 cm i gjatë dhe 8 cm i gjerë
  • Përmban 249 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 9+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

76915

Our Product Number

LE76915

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.