LEGO Speed Champions Toyota Gr Supra – 76901

28.99

S’ka stok

SKU: LE76901 Kategori: ,

Shikoni një ikonë të pistës së garave me këtë set kopje të Toyota GR Supra nga Lego Speed Champions.

Bëhuni gati për një shpejtësi serioze të lartë. Fëmijëve dhe koleksionistëve njësoj do t’ju pëlqejë të ndërtojnë këtë kopje të Toyota GR Supra, duke u kënaqur me të gjitha detajet e mahnitshme. Me shumë aksesorë të përfshirë gjithashtu, është i përshtatshëm si për lojë ashtu edhe për shfaqje.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të ndërtuar një model të koleksionueshëm Toyota GR Supra

Mbërrin me një minifigurë shoferi me një kostum garash Toyota, helmetë sigurie dhe çelës

Ideale si për lojë ashtu edhe për shfaqje

Dizajn realist për edhe më shumë argëtim

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO

Manufacturer Number

76901

Our Product Number

LE76901

Safety Information

Not suitable for children under 36 months