LEGO Star Wars 501st Clone Troopers Battle Pack 75345

27.99

Vetëm 2 stok

Të rinjtë mund të udhëheqin njësinë e tyre të 501-të Clone Troopers me këtë lodër të ndërtuar LEGO Star Wars Battle Pack (75345).

Ky set LEGO Star Wars përmban 4 minifigura të reja LEGO Star Wars – një Oficer 501, Specialist i Klonit 501 dhe 2 Ushtarë të Rëndë 501 – secila me një armë për lojë aksion. Seti përfshin gjithashtu një top kundër automjeteve të ndërtueshme AV-7 me një qitës me susta dhe një vend për një minifigurë LEGO Star Wars.

Kjo lodër portative ndërtimi është një dhuratë fantastike për fëmijët, duke i lejuar ata të rikrijojnë aksionin e Star Wars: The Clone Wars dhe duke shtuar mundësi shtesë argëtimi për lojërat e tyre të tjera LEGO Star Wars.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin një top kundër automjeteve AV-7 me një ndenjëse me minifigurë, këmbë të rregullueshme, një kanun të ngritjes dhe gjuajtës me susta
  • Përmban 4 minifigura të reja LEGO Star Wars – një oficer i 501-të, një specialist i klonit të 501-të dhe 2 ushtarë të rëndë të 501-të
  • Aksesorët përfshijnë një armë lodër për çdo minifigurë – një pistoletë shpërthyese, një pushkë shpuese dhe 2 armë shpërthyese
  • Përmban 119 pjesë
  • Dimensionet e përafërta: Frëngjia e topit ka përmasa mbi 7 cm x 6 cm x 13 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

75345

Our Product Number

LE75345

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.