LEGO Star Wars Snowtrooper Battle Pack 4 Figures Set 75320

28.99

S’ka stok

Lërini adhuruesit e Star Wars të ndërtojnë ushtrinë e tyre dhe të rikrijojnë aksionin Star Wars: The Empire Strikes Back me setin e ndërtimit të Snowtrooper Battle Pack (75320).

Me 4 minifigura LEGO me armë të ndryshme, një biçikletë shpejtësie Imperial Hoth të ndërtueshme, armë E-Web dhe një kanal bore me municion shtesë. Kjo lodër ndërtimi është nxitja e përsosur për koleksionin e tyre të Snowtroopers dhe gjithashtu do të shtojë mundësi të reja loje në grupet e tyre të tjera LEGO Star Wars.

Biçikleta e shpejtësisë është mbi 3 cm e lartë, 12 cm e gjatë dhe 3 cm e gjerë, ky grup kompakt do të përshtatet në çantën e shpinës së një fëmije gati për lojë kudo që të shkojnë

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 105 pjesë
  • Vjen me udhëzime hap pas hapi për ndërtimin
  • Aplikacioni i udhëzimeve, me mjetet e shikimit të zmadhimit dhe rrotullimit për të përmirësuar përvojën
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

75320

Our Product Number

LE75320

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.