LEGO Super Mario Character Packs Figure Set 71413

8.00

Ka stok

Bëhuni gati për lojë kreative me qeset e karaktereve të LEGO Super Mario – Seria 6 71413.

Çdo qese përmban një karakter Super Mario me një Etiketë Aksioni, plus një ndërtim të vogël për t’u përdorur si një stendë ekrani ose për të përmirësuar lojën. Ka 8 figura LEGO Super Mario për t’u mbledhur: Birdo, një zhabë jeshil në një plazh tropikal, një Ice Bro, një Bramball, 2 Cat Goombas në 1 pako, një Blooper (me 3 Bloopers foshnja), një Sumo Bro dhe një Spike.

Karakteristikat e produktit:

  • Çdo qese përmban një karakter misterioz të ndërtueshëm me një Etiketë Aksioni
  • Çdo qese me koleksione LEGO përmban gjithashtu një konstruksion të vogël që mund të përdoret si një mbajtëse ekrani për lodrat Super Mario që zbulojnë fëmijët
  • Një nga setet fillestare me figurën LEGO Super Mario 71360, LEGO Luigi 71387 ose LEGO Peach 71403 (secila shitet veçmas) nevojitet për lojë interaktive.
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

 

 data-flixsrcset=
 data-flixsrcset=

Getting started

Small build in each pack

 

 data-flixsrcset=
 data-flixsrcset=

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71413

Our Product Number

LE71413

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.