LEGO Super Mario Fliprus Snow Adventure Expansion Set 71417

89.99

Vetëm 2 stok

Fëmijët mund të shtojnë një nivel emocionues akulli në botën e tyre LEGO Super Mario me setin e aventurave Fliprus Snow (71417).

Ky set përmban 4 personazhe Super Mario dhe një burrë dëbore lodër. Lojtarët fitojnë monedha dixhitale për të ndihmuar figurat e tyre LEGO Mario, LEGO Luigi ose LEGO Peach (nuk përfshihen) të bëjnë patinazh në ‘akull’ për të mposhtur një Red Koopa Troopa, Freezie dhe një Fliprus Super Mario, më pas ngrohen pranë ‘zjarrit’ dhe japin një element frutash të fshehur për pinguinin lodër si dhuratë. (Shënim: Seti fillestar 71360, 71387 ose 71403 me një figurë interaktive LEGO Super Mario kërkohet për lojë.)

Shkarkoni aplikacionin LEGO Super Mario për udhëzime ndërtimi, plus ide frymëzuese dhe gjëra të tjera interesante për t’i bërë përvojat krijuese të fëmijëve edhe më argëtuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një nivel akulli që mund të ndërtohet dhe 4 personazhe Super Mario – një Red Koopa Troopa, një Freezie, një Fliprus dhe një pinguin fëmijë
  • Aksesorët përfshijnë një dhuratë frutash
  • Seti fillestar i Super Mario 71360, 71387 ose 71403 kërkohet për të luajtur
  • Fëmijët rrëzojnë Red Koopa Troopa, hidhen në platformë për të luftuar Fliprus dhe mposhtin Freezie për të arritur elementin e frutit të fshehur
  • Përmban 567 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 13 cm x 39 cm x 26 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

 

 data-flixsrcset=
Set Supercool për një aventurë bore
Fëmijët mund të ndërtojnë një nivel akulli të mbushur me aksion për lojën dixhitale të mbledhjes së monedhave me këtë set LEGO® Super Mario™.
 data-flixsrcset=
Bëjini bashkë 2 figura ndërvepruese të setit fillestar (LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ ose LEGO® Peach™ – nuk përfshihen) për argëtim me 2 lojtarë.
LEGO® Super Mario™ Fliprus Snow Adventure Expansion Set

Expanded play

Seti fillestar është i nevojshëm për argëtim interaktiv

Red Koopa Troopa

Fliprus

Freezie

Baby penguin

LEGO® Super Mario™ app

LEGO® Super Mario™ app
Gjeni inspirimin përmes aplikacionit
 data-flixsrcset=
Kombinohet me sete të tjera LEGO® Super Mario™
Zgjero, rindërto dhe krijo nivele unike të pakufizuara me sete të tjera LEGO® Super Mario™ (shiten veçmas).

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

71417

Our Product Number

LE71417

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.