LEGO Technic 2in1 Telehandler Forklift & Tow Truck Toy 42133

13.00

Ka stok

SKU: LE42133 Kategori: ,

Një telekomandues është një hero i gjithanshëm në kantierin e ndërtimit dhe është makineria e përsosur për ngritjen dhe lëvizjen e ngarkesave të rënda.

Seti i ndërtimit 2 në 1 LEGO Technic Telehandler (42133) përbëhet nga një kamion forklift që rindërtohet në një kamion tërheqës lodër dhe vjen me karakteristika realiste si drejtimi, krahu ngritës dhe pirunët e anuar.

Ekziston gjithashtu një paletë e ndërtuar për t’u ngritur në mënyrë që fëmijët të mund të luajnë me role aventura të ndryshme në kantier.

Setet e konstruksionit LEGO Technic shfaqin lëvizje dhe mekanizma realiste që i njohin ndërtuesit e rinj LEGO me universin e inxhinierisë në një mënyrë të arritshme dhe të vërtetë.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti 2 në 1 me karakteristika realiste të drejtimit, krahut ngritës dhe pirunëve të pjerrët
  • Modeli i telekomanduesit ka përmasa 8 cm të larta x 17 cm të gjata x 7 cm të gjera
  • Përmban 143 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42133

Our Product Number

LE42133

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.