LEGO Technic All-Terrain Vehicle Off Roader Truck Toy 42139

129.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE42139 Kategori: ,

Fëmijëve kureshtarë do t’ju pëlqejë të ndërtojnë dhe të luajnë me këtë kamion të detajuar LEGO Technic All-Terrain Vehicle (42139)

ATV-ja e parë me 6 rrota LEGO off roader është e mbushur me veçori, njësoj si një ATV i vërtetë, kontrolloni drejtimin dhe pezullimin, më pas eksploroni kutinë e marsheve dhe motorin me pistonët në lëvizje dhe një shtrat ngarkese gati për ngritjen dhe transportimin e ngarkesave të rënda .

Kjo lodër kamioni model ATV vjen me një sharrë elektrike me zinxhir – e kompletuar me një zinxhir rrotullues të vërtetë, 20 elementët e vegjël të trungjeve bashkohen për të bërë trungje të mëdhenj, duke e bërë atë të përsosur për fëmijët dhe të rriturit që të shijojnë lojën krijuese së bashku, fëmijëve do t’ju pëlqejë të përdorin sharrë elektrike me zinxhir dhe ‘copëtimin’ e pjesëve aksesore të trungjeve.

Karakteristikat e produktit:

  • Setet e ndërtimit LEGO Technic shfaqin lëvizje dhe mekanizma realiste
  • Lodrat e automjeteve të ndërtimit janë një hyrje e shkëlqyer në inxhinieri
  • Ka përmasa 11cm lartësi x 27cm gjatësi x 13cm gjerësi
  • Përmban 764 pjesë
  • I pershtatshem per moshat 10+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42139

Our Product Number

LE42139

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.