LEGO Technic Bugatti Bolide Model Car 42151

69.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE42151 Kategori: ,

Frymëzoni fëmijët të ndërtojnë modelin e tyre të makinës së garave me këtë makinë LEGO Technic Bugatti Bolide 42151.

Ata do të kënaqen me një projekt sfidues ndërsa krijojnë të gjitha detajet e vërteta në këtë model makine, duke përfshirë motorin W16 që funksionon, timonin dhe dyert me gërshërë. Pamja mahnitëse e makinës sportive LEGO ka pamje me një skemë ngjyrash verdhë-zi dhe detaje autentike ngjitëse. Pas ndërtimit dhe eksplorimit të makinës, fëmijët mund të shfaqin me krenari modelin e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Makinë Bugatti Bolide e pajisur me një motor W16 që funksionon, timon dhe dyer me gërshërë.
  • Bugatti Bolide zgjeron mundësitë e teknologjisë së motorsportit
  • Duket shkëlqyeshëm në ekran me temën e tij të zezë dhe të verdhë
  • Përmasat e përafërta: 8 cm x 31 cm x 13 cm
  • E pershtatshme per moshat 9+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42151

Our Product Number

LE42151

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.