LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500 AR Race Car Toy 42138

72.99

Ka stok

SKU: LE42138 Kategori: ,

Ndërtoni një lodër makine garash me këtë komplet drithërues LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500 (42138).

Ndërtimi gjithëpërfshirës u jep fëmijëve një hyrje të shkëlqyer në inxhinieri – por ky është vetëm fillimi! Duke përdorur 2 motorët tërheqës, fëmijët mund të dërgojnë garën e makinave lodër. Përdorni aplikacionin AR për ta çuar përvojën e lojës në nivelin tjetër me një mori veçorish emocionuese dhe të shtuara të realitetit.

Fëmijët mund të argëtohen me orë të tëra duke vënë në provë lodrën e tyre duke përdorur përvojën e aplikacionit LEGO Technic AR. Garoni me makinën tuaj, plotësoni sfidat dhe zbuloni shumë mënyra argëtuese për të luajtur. Ky model bën gjithashtu një pjesë të shkëlqyer të ekranit – thjesht shtoni mbulesën e pasme për të kompletuar pamjen e hijshme.

Karakteristikat e produktit

  • Adhuruesve të makinave të garave do t’ju pëlqejë të ndërtojnë dhe eksplorojnë këtë set lodrash të mbushura me aksion LEGO Technic Ford Mustang Shelby GT500® (42138)
  • Me 2 motorë tërheqës, kontrollimi i kësaj lodre të lezetshme makine është i lehtë. Thjesht tërhiqeni dhe më pas lëshojeni për të dërguar makinën tuaj duke ecur me shpejtësi
  • Përdorni aplikacionin LEGO Technic AR për ta vënë në provë makinën në një pistë virtuale.
  • Shikoni sfidat për mënyra më argëtuese për të luajtur E shkëlqyeshme për lojë, lidhni kapakun e pasmë për të krijuar një pjesë të hijshme ekrani
  • Përmasat e përafërta 8 x 27 x 12 cm
  • E pershtatshme per moshen 9+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42138

Our Product Number

LE42138

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.