LEGO Technic Monster Jam Dragon 2-in-1 Monster Truck 42149

27.99

S’ka stok

SKU: LE42149 Kategori: ,

Fëmijët që e duan Monster Jam kanë shumë për të zbuluar me këtë lodër kamioni tërheqës 2-në-1 LEGO Technic Monster Jam Dragon (42149).

Ky model kamioni lodrash i lejon fëmijët të rikrijojnë skenat e preferuara nga arena Monster Jam. Së pari, ata ndërtojnë lodrën e kamionit përbindësh me thumbat e saj të ashpra të dragoit, brirët dhe detajet e zjarrta. Më pas tërhiqeni motorin për ta dërguar me shpejtësi – ose kryeni truqe të bukura si një konkurrent i vërtetë! Kur është koha për diçka të re, fëmijët mund ta rindërtojnë kamionin në një lodër garash Crocodile Monster Truck për edhe më shumë argëtim!

Modelet e ndërtueshme të LEGO Technic shfaqin lëvizje realiste dhe mekanizma që i prezantojnë ndërtuesit LEGO në universin e inxhinierisë në një mënyrë të arritshme dhe realiste.

Karakteristikat e produktit:

  • Kompleti 2-në-1 përfshin një kamion Monster Jam Dragon që rindërtohet në një lodër makine garash me karroca Crocodile
  • Fëmijët përdorin veçorinë e tërheqjes për të dërguar kamionin e lodrës në gara, duke rikrijuar kërcime dhe truqet e lezetshme me kamion përbindësh nga arena e Monster Jam
  • Aplikacioni LEGO Builder mund t’u ofrojë fëmijëve një ndihmë, ku ata mund të zmadhojnë dhe rrotullojnë modelet në 3D, të gjurmojnë përparimin dhe të zhvillojnë aftësi të reja
  • Përmban 217 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 12 cm x 19 cm x 11 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42149

Our Product Number

LE42149

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.