LEGO Technic Monster Jam Megalodon Pull Back Truck Toy 42134

28.99

S’ka stok

SKU: LE42134 Kategori: ,

Zbuloni një kopje autentike të një “Monster Jam” me këtë lodër kamioni përbindësh të tërhequr 2 në 1 LEGO Technic Megalodon (42134). Me grafika dhe ngjyra të vërteta, ky kamion është i mbushur me detaje për t’i zbuluar fëmijët.

Veprimi i tërheqjes e bën kohën e lojës emocionuese ndërsa fëmijët garojnë me kamionët e tyre dhe kryejnë truqe të bukura. Pendët lëvizin ndërsa lodra e kamionit përbindësh lëviz përpara, ndërsa dhëmbët realistë të peshkaqenit dhe gomat e mëdha shtojnë realizëm shtesë për orë të tëra argëtimi.

Kur është koha për një sfidë të re, ky kamion lodër 2 në 1 rindërtohet në një automjet Low Racer. Frymëzuar nga përbindëshi mitik i detit, kjo lodër makine me kalorës të ulët kombinon një peshkaqen dhe një kallamar për të krijuar një automjet të frikshëm, të kompletuar me veprim tërheqës për lojë me ritëm të shpejtë.

Karakteristikat e produktit:

  • Dimensionet e përafërta: 13 cm e lartë x 24 cm e gjatë x 13 cm e gjerë.
  • Përmban 260 pjesë.
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42134

Our Product Number

LE42134

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.