LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian 42150

27.99

S’ka stok

SKU: LE42150 Kategori: ,

Për adhuruesit e Monster Jam, shikoni këtë lodër fantastike LEGO Technic Monster Jam Monster Mutt Dalmatian (42150) 2-në-1 me kamion tërheqës!

Me grafikë dhe ngjyra realiste, ky kamion model i bën homazh një kamioni të preferuar të adhuruesve. Lodra e kamionit LEGO Technic Monster Mutt dalmat është këtu për të garuar! Motori i tërheqjes e dërgon kamionin në garë, më pas fëmijët mund të shfaqen me truqet dhe marifetet e lezetshme. Ka edhe më shumë opsione loje pasi ky kamion lodër 2-në-1 rindërtohet në një lodër Racing Truck gjithashtu me veprim tërheqës. Me automjete që duken dhe funksionojnë si gjërat e vërteta, setet LEGO Technic 2-në-1 ofrojnë një hyrje argëtuese në inxhinieri dhe mekanikë për adhuruesit e rinj të LEGO-s.

Shkarkoni aplikacionin LEGO Builder dhe hyni në një botë të re argëtimi ndërtimi ku fëmijët mund të zmadhojnë dhe rrotullojnë modelet në 3D, të ruajnë grupe dhe të gjurmojnë përparimin.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një kamion 2-në-1 me tërheqje që mund të rindërtohet në një model lodër kamioni garash
  • Fëmijët e tërheqin kamionin përbindësh për ta nisur për gara me ritme të shpejta ose për të rikrijuar truqet dhe kërcimet epike
  • Kur është koha për diçka të re, fëmijët mund ta rindërtojnë këtë model kamioni Monster Mutt Dalmat në një lodër Racing Truck
  • Përmban 244 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 11 cm x 19 cm x 11 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42150

Our Product Number

LE42150

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.