LEGO Technic Motorcycle Model Building Set – 42132

13.00

S’ka stok

SKU: LE42132 Kategori: ,

Njihni një fëmijë që i pëlqen motoçikletat? Jepini atyre një kënaqësi me këtë set ndërtimi të modelit të motoçikletës LEGO Technic lodër 2 në 1 (42132) që rindërtohet në një biçikletë të lezetshme aventure.

Kjo lodër me motoçikletë është një sfidë argëtuese dhe fëmijëve do t’ju pëlqejë të ndërtojnë modelin realist të motoçikletës në stilin e helikopterit. Ndërsa ndërtojnë, ata do të mësojnë gjithashtu ndërsa eksplorojnë të gjitha funksionet e motoçikletës lodër – si motori me zinxhir me 3 cilindra, pistonët lëvizës, zinxhiri rrotullues dhe drejtimi.

Setet e modeleve të ndërtueshme LEGO Technic shfaqin lëvizje realiste dhe mekanizma që i prezantojnë ndërtuesit e rinj LEGO në universin e inxhinierisë në një mënyrë të arritshme.

Karakteristikat e produktit:

  • Dimensionet e përafërta: 9 cm e lartë x 16 cm e gjatë x 7 cm e gjerë.
  • Përmban 163 pjesë.
  • I përshtatshëm për fëmijët e moshës 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42132

Our Product Number

LE42132

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.