LEGO Technic NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 Set 42153

69.99

S’ka stok

SKU: LE42153 Kategori: ,

Fëmijët që i pëlqejnë makinat e garave do të kënaqen duke mësuar aftësi të reja ndërsa ndërtojnë këtë set makinash të modelit LEGO Technic NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 (42153).

Lodra e ndërtimit ka shumë veçori realiste si drejtimi, dhe motori V8 me pistona në lëvizje. Ky automjet LEGO duket i mrekullueshëm edhe në ekran dhe është një mënyrë e shkëlqyer për çdo adhurues të NASCAR-it për të festuar pasionin e tij përmes lojës. Lëreni aplikacionin LEGO Builder t’ju udhëheqë ju dhe fëmijën tuaj në një aventurë të lehtë dhe intuitive ndërtimi ndërsa ata ndërtojnë këtë model NASCAR Chevy Camaro.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x LEGO Technic NASCAR Set gjeneral tjetër Chevrolet Camaro ZL1
  • Lodra tërheqëse e makinave të garave LEGO përmban një skemë të mrekullueshme ngjyrash dhe duket e mrekullueshme në ekspozim
  • Fëmijët mund të mësojnë rreth inxhinierisë dhe ndërtimit me aplikacionin LEGO Builder, një aventurë intuitive ndërtimi e mbushur me mjete për të ndërtuar me lehtësi
  • Setet e makinave dhe automjeteve të modelit LEGO Technic i prezantojnë fëmijët në botën e inxhinierisë në një mënyrë argëtuese (shiten veçmas)
  • Dimensionet e përafërta: Ky set ndërtimi LEGO Technic është mbi 7 cm i lartë, 28 cm i gjatë dhe 13 cm i gjerë.
  • Përmban 672 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 9+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42153

Our Product Number

LE42153

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.