LEGO Technic Race Plane – 42117

13.00

S’ka stok

SKU: LE42117 Kategori: ,

Fëmijët dhe të rriturit njësoj do të kënaqen nga ky aeroplan LEGO® Technic Race.

Nga marifetet akrobatike deri te aventurat drithëruese, ky aeroplan Race është zgjedhja ideale si për lojë ashtu edhe për shfaqje. Ai përmban një dizajn tërheqës ngjyrë kafeje dhe portokalli, së bashku me detaje autentike për të ndihmuar në frymëzimin e imagjinatës së tyre. Ekzistojnë gjithashtu shumë funksione ndërvepruese, si një helikë rrotulluese dhe hapje e dyerve.

Ky set prej 154 pjesësh gjithashtu rindërtohet në një aeroplan reaktiv emocionues, duke sjellë edhe më shumë argëtim në koleksionin tuaj të lodrave.

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

42117

Our Product Number

550756

Age

5 – 8, 8 – 11