LEGO Technic Snow Groomer 2-in-1 Vehicle Snowmobile 42148

13.00

Ka stok

SKU: LE42148 Kategori: ,

Bëhuni gati për të eksploruar veçoritë e automjetit – si gjurmët lëvizëse dhe levat që ngrenë dhe ulin lopatat me setin LEGO Technic Snow Groomer 2 nê 1. Ky prezantim 2-në-1 në inxhinieri i shton një dimension shtesë kohës së lojës, ndërsa Snow Groomer rindërtohet në një Snowmobile lodër, duke i lejuar ndërtuesit e rinj imagjinoni më shumë aventura argëtuese në male.

Karakteristikat e produktit:

  • Ky model 2-në-1 i shton një dimension shtesë kohës së lojës: fëmijët mund të çmontojnë groomerin e borës LEGO Technic dhe ta rindërtojnë atë në një makinë dëbore lodër
  • Lodrat mësimore LEGO Technic për fëmijë ndihmojnë në prezantimin e ndërtuesve të rinj LEGO me inxhinierinë dhe mekanikën në një mënyrë të arritshme dhe realiste
  • Përmban 178 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 8 cm x 14 cm x 10 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

42148

Our Product Number

LE42148

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.