LEGO Technic The Batman – Batcycle Motorbike Model Set 42155

79.99

S’ka stok

SKU: LE42155 Kategori: , ,

Jepini fansave të Batman një sfidë të jashtëzakonshme ndërsa ata ndërtojnë motoçikletën ikonë të Batman me setin LEGO Technic.

E frymëzuar nga filmi Batman 2022, kjo lodër ndërtimi LEGO Technic The Batman Batcycle është e mbushur me karakteristika reale. Mblidhni të gjitha pjesët në këtë komplet autentik të modelit të motoçikletës dhe rikrijoni skenat tuaja të preferuara nga filmi.

Karakteristikat e motoçikletës lodër LEGO Technic përfshijnë drejtimin, pezullimin dhe një zinxhir që lidh motorin H4 artikulues me rrotën e pasme. Ekziston edhe një mbajtëse në mënyrë që fëmijët të mund të shfaqin modelin e tyre të koleksionit. Për një aventurë të lehtë dhe intuitive ndërtimi, fëmijët mund të shkarkojnë aplikacionin LEGO Builder ku mund të zmadhojnë dhe rrotullojnë modelet në 3D, të ruajnë punën dhe të gjurmojnë përparimin e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1x LEGO Technic The Batman – Set Model Motoçikletash Batcycle
  • Fëmijët dhe adhuruesit e vegjël mund të kapin shpirtin e superheroit të DC dhe të ndërtojnë motoçikletën lodër pjesë-pjesë dhe më pas të rikrijojnë momentet e tyre të preferuara Batman
  • Ky koleksion LEGO Batman Batcycle përmban një mbajtëse mbështetëse në mënyrë që fëmijët të mund të shfaqin ndërtimin e tyre me krenari në një raft ose tavolinë.
  • Dimensionet e përafërta: Kjo lodër për biçikleta LEGO Technic Batman është mbi 16 cm e lartë, 33 cm e gjatë dhe 11 cm e gjerë
  • Përmban 641 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 9+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

42155

Our Product Number

LE42155

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.