LEGO Dots Go Team! Bracelet D.l.Y Craft Set – 41911

8.00

Ka stok

Personalizoni koleksionin tuaj të bizhuterive me setin Go Team! Bracelet D.I.Y Craft nga LEGO Dots.

Është koha për argëtim krijues! Ky set i mrekullueshëm ju lejon të krijoni byzylykun tuaj. Përdorni pllaka të ndryshme për të krijuar një dizajn elegant, më pas shtoni ato në brezin blu të ndezur. Kur të jeni gati për një ndryshim, filloni përsëri!

Ky set përfshin 32 pllaka shumëngjyrëshe dhe një brez blu të rregullueshëm. Çfarë dizajne të mahnitshme do të krijoni?

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Our Product Number

546529

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.