Light blue sponge changing mat cover 50 x 85 cm

9.90 14.99

SKU: 567138 Kategori: Etiketë:

Për të garantuar gjithmonë higjienë maksimale për fëmijën tuaj kur ndërroni pelenat, mund të rezervoni lloje të ndryshme mbulesash dysheku.
Të bëra nga pëlhurë sfungjer, ato janë perfekte për të siguruar që fëmija juaj të ketë një sipërfaqe të butë në kontakt me lëkurën e tij.
Ngjitja në tapetin e ndërrimit është e përsosur, falë katër qosheve elastike.
Zgjidhni nuancën e ngjyrës që e bën vogëlushin tuaj të buzëqeshë më shumë, në këtë mënyrë koha e ndërrimit të pelenave do të jetë një lojë argëtuese mes juve!

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688005040

Our Product Number

567138

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.