Light Up Secret Diary

9.99

Vetëm 1 stok

SKU: 546606 Kategori: , ,

Ruani të gjitha mendimet dhe ndjenjat e fëmijëve të sigurta me këtë Ditar Sekret Ndriçimi.

Vogëlushi juaj do të pëlqejë të ruajë të gjitha sekretet dhe kujtimet e tij të veçanta në këtë Ditar magjik Light Up. Kopertina e përparme shumëngjyrëshe përmban shumë personazhe të lezetshëm, si dhe një veçori të mahnitshme ndriçimi. Brenda, ka shumë faqe të rregulluara rozë.

Argëtimi nuk ndalet këtu, megjithatë! Ky set vjen me çelësa për të mbyllur ditarin kur të kenë mbaruar së shkruari, si dhe një stilolaps xhel dhe fletë ngjitëse.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3933

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.