Little Live Pets Mama Surprise! Mini’s Lil’ Bunny Playset

29.99

S’ka stok

SKU: 563739 Kategori: ,

Përgatituni të mahniteni me setin Little Live Pets Mama Surprise! Mini’s Lil Bunny.

Little Live Pets Mama Surprise e çon kujdesin për kafshën tuaj në një nivel krejtësisht të ri dhe tani është i disponueshëm në një format mini! Ushqeni mamin me marule dhe shikoni sytë e saj të mbyllen. Më pas vendoseni në majë të kashtës së letrës në mini kasolle dhe mbyllni derën. Mbushni shishen e ujit dhe shikoni sesi uji zhduket!

Surpriza e mamit! është gati të lindë në mënyrë magjike 2, 3 ose 4 bebe! Janë deri në 4 lepurushë të adhurueshëm për t’i zbuluar me poza të ëmbla dhe unike. Ata madje vijnë me aksesorë surprizë për t’u veshur. Përfshihet gjithashtu një certifikatë lindjeje për të plotësuar. Kjo përvojë magjike është e përsëritshme, në mënyrë që fëmijët të mund të vazhdojnë të zbulojnë foshnjat.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Little Pets Live Mama Surprise! Set lojërash Mini’s Lil Bunny me Rabbit Hutch, lodër e butë “Mama Surprise”, gjethe marule lodër, deri në 4 x Mama Surprise! Figurat e lepurit, dhe aksesorët e harkut dhe bishtit
Zbuloni deri në 4 lepurushë!
Çdo bebe vjen me një shenjë lindjeje unike dhe pozë të adhurueshme
Vishni foshnjat me harkun dhe bishtin e përfshirë
Përmasat e përafërta: 12.5 x 14.5 x 9.8 cm
E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

26511

Our Product Number

555145

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.