Little Live Pets Scruff-a-luv Fantasy Mystery Fantasy Animal (Style Vary)

24.99

Ka stok

SKU: 547170 Kategori: ,

Zbuloni një mik të mirë me gamën Little Live Pets Scruff-a-luv Fantasy Mystery Fantasy Animals (stilet ndryshojnë).

Këto krijesa të vogla kanë nevojë për ndihmën tuaj! Shoku juaj i preferuar i ri po ndihet paksa i humbur dhe ata janë të gjithë të grumbulluar në një top. Bëjini atyre një dush të ngrohtë të këndshëm, krehni leshin e tyre dhe shikoni sesi zbulohet një kafshë fantastike e mrekullueshme. Brenda kutisë ka aksesorë, krehër, jakë dhe krahë.

Cilin Scruff-A-Luv do të shpëtoni? Ka 3 stile të ndryshme për të koleksionuar: një Pegacorn, Griffon dhe Dragon! Shtojini të gjitha në kutinë tuaj të lodrave për kohën më magjike të lojës ndonjëherë.

Për moshat 2+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Moose Toys

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

30078

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.