Little Live Pets Scruff-a-Luvs Cutie Cuts – Blue

44.99

S’ka stok

SKU: 557796 Kategori: ,

Hapni një Sallon plot Surpriza me Cutie Scruff-a-Luvs! Shndërroni Scruff-a-Luvs tuaj nga këlysh i rrugës në qen të përkëdhelur. Hapni kutinë për të krijuar një Sallon Bukurie dhe zbuloni 10 surpriza!

Këlyshi juaj mbërrin si një qenush i rrugës. Koha për të rruajtur lëkurën me gërshërët speciale që heqin vërtetë gëzofin! Vendoseni leshin e prerë dhe të mbetur në mbulesën e jastëkut për të bërë një jastëk të rehatshëm për qenin tuaj misterioz.

Tani bëni qenin tuaj të duket ‘FURBULOUS’ me një ndryshim magjik! Pastroni Scruff-a-Luvs tuaj me shampo, thajini dhe rregulloni me aksesorët e kujdesit. Më pas bëni këmbët e tyre të duken PAWFECT duke lyer thonjtë e tyre dhe përfundojeni ndryshimin me aksesorët e tjerë të stilimit të befasishëm të përfshirë.

Jepini Scruff-a-Luvs tuaj një shtëpi të dashur dhe bëjini tuajat! Me dashuri dhe kujdes ata do të jenë FFF (Furry Friend Forever).

Karakteristikat e produktit:

  • Cutie Cuts e transformon këlyshin tuaj të çrregullt në një qenush të përkëdhelur!
  • Ju me të vërtetë mund të rruani leshin e tyre me gërshërët e përfshira! Zbuloni një qenush misterioz brenda! Është një Yorkie apo një Frenchie?
  • Ngjyrosni putrat e tyre për të zbuluar ndryshimet magjike të ngjyrave!
  • Stiloni kafshën tuaj shtëpiake me aksesorë të rinj, duke përfshirë një rregullues flokësh, kapëse dhe krehër!
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

301492

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.