Little Live Pets Scruff-a-Luvs Sew Surprise Plush Pink Pet

39.99

S’ka stok

SKU: 557412 Kategori: ,

Kafsha shtëpiake Scruff-a-Luvs Sew Surprise ju lejon të krijoni me magji veshjet më të lezetshme në modë për qenushin ose kotelen tuaj misterioze!

Hapni kutinë për të gjetur një top leshi të lëmuar, lajini, më pas thani, fshijini dhe duajini dhe do të zbuloni se çfarë lloj kafshësh shtëpiake janë në të vërtetë! A do të gjeni një qenush apo një kotele? Tani është koha për të zbuluar disa rroba në modë për kafshën tuaj të re duke përdorur makinën tuaj të qepjes magjike!

Karakteristikat e produktit

  • Ka 10 surpriza për të zbuluar në këtë eksperiencë të mrekullueshme të hapjes së paketimit.
  • Përdorni një nga tre bobinat e fillit për të gjetur se cilin artikull të modës do të zbuloni në makinën qepëse
  • A do të jetë një fund, pantallona të shkurtra, hark apo një top? Vishni kafshën tuaj me veshjen e tyre të re dhe përvetësoni stilin e tyre me disa aksesorë në modë si një orë dhe syze.
  • Makina juaj qepëse e lodrave magjike vjen gjithashtu me një fletë ngjitëse të mrekullueshme, për personalizimin përfundimtar.
  • Jepini Scruff-a-Luvs tuaj një shtëpi të dashur dhe bëjini tuajat! Me dashuri dhe kujdes ata do të jenë FFF (Furry Friend Forever).
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

30172

Our Product Number

557412

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.