Little Lot Activity Time Elephant

12.00

Vetëm 1 stok

SKU: 552916 Kategori: , , ,

Nxitni kureshtjen e të voglit tuaj teksa eksplorojnë Elefantin nga Little Lot.

I lidhur lehtësisht në shumicën e karrocave ose ulëseve të makinës me kapësen për argëtim në lëvizje, ky elefant i lezetshëm ka shumë tekstura intriguese, modele të guximshme, ngjyra të ndezura dhe veçori argëtuese për t’u zbuluar. Elefanti ka veshë me material per kruarjen e dhëmbëve si dhe ka rrudhosje të pëlhurës për stimulim ndijor. Shikoni në pasqyrë për të zbuluar veten ose shikoni topin që rrotullohet në barkun e tij të mbushur me rruaza për të tundur.

Kjo lodër e adhurueshme dhe stimuluese është e përkryer për eksplorimin ndijor pasi ato eksplorojnë të gjitha aktivitetet dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike ndërsa i vogli juaj e kap, e shtrydh, e lëkundë dhe tundë lodrën.

Karakteristikat e produktit:

  • Ky produkt mbështet zhvillimin e fëmijës tuaj nëpërmjet: stimulimit ndijor dhe zhvillimit të aftësive të shkëlqyera motorike
  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 25 cm (H) x 23 cm (L) x 6.5 cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 0 muaj – 3 vjet

Informacion për sigurinë: Para se t’ia jepni këtë produkt një fëmije, hiqni të gjithë paketimin dhe çdo përbërës tjetër që nuk është pjesë e lodrës.

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Manufacturer Number

322-17151-I

Our Product Number

552916

Age

0 – 3