Little Lot My First Gaming Controller Activity Toy

14.99

SKU: 566161 Kategori:

Bëhuni si të rriturit dhe argëtohuni duke qenë një lojtar me këtë kontrollues të adhurueshëm My First Gaming nga Little Lot.

Me shumë butona dhe tinguj shumëngjyrëshe, të vegjlit mund të shijojnë zbulimin e ABCD dhe 1234. Shikoni fëmijën duke shtypur butonat dhe duartrokas me meloditë muzikore dhe duke buzëqeshur me fytyrën e ndezur. Ata do të duan të dëgjojnë të gjitha këngët dhe tingujt ndërsa njihen me ngjyrat, format dhe më shumë. Vogëlushi juaj mund të bashkohet me argëtimin e lojërave duke lëvizur levë dhe duke klikuar numrat.

Lehtë për t’u mbajtur, kjo e fortë është një mënyrë interaktive dhe argëtuese për të inkurajuar koordinimin e syve në dorë dhe për të zhvilluar aftësi të shkëlqyera motorike.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x kontrollues lojrash në dorë
Ndizni kontrolluesin e lojërave muzikore
Numri i lëvizshëm
Dy mënyra muzikore
Levë e lëvizshme
Ndriçoni fytyrën
Ky produkt mbështet zhvillimin e fëmijës tuaj nëpërmjet: Zhvillimit të aftësive të shkëlqyera motorike, inkurajimit të lojës imagjinative dhe koordinimit sy më sy
Kërkesat për bateri: 2 x bateri AAA (të përfshira)
Dimensionet e paketimit: 15cm (H) x 22cm (W) x 6cm (D)
E pershtatshme per moshat 6+ muaj

Specifications

Our Product Number

566161

Age

6 Months+

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.