Little Lot Swirly Whirly Car Ramp

15.00

Ka stok

Bëhuni gati për argëtim me Swirly Whirly Car Ramp nga Little Lot.

Ky set lojërash shumëngjyrësh është i përsosur për entuziastët e vegjël të makinave. Fëmijëve do t’ju pëlqejë të shikojnë 2 automjetet që lëvizin me shpejtësi dhe të rrotullohen nga rampa. Pasi të kenë mbaruar ngasjen në rampë, fëmijët mund t’i vendosin në vendparkim derisa të vijë koha për aventurën e tyre të radhës.

Ky set emocionues përputhet me setin e lojës së Little Lot Park & Drive Garage (shitet veçmas). Lidhni ato së bashku për një lojë edhe më emocionuese!

Për moshat 12+ muaj.

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

312-15126-B

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.