Little Tikes Growing Garden Tool Set

27.00

SKU: 551003 Kategori: ,

Nxisni interesin e fëmijëve për kopshtarinë me grupin e mjeteve të Little Tikes Growing Garden.

Janë të përfshira lopata, grabuja dhe shat kopshti të cilat janë të përmasave për kopshtarët e rinj dhe janë prej metali dhe druri të qëndrueshëm dhe të lehtë. Seti përfshin një libër me këshilla për kopshtarinë për të ndihmuar në lehtësimin e kopshtarisë.

Karakteristikat e produktit:

  • Tre mjete të ndryshme tokësore: lopatë, grabujë dhe shat kopshti
  • Janë bërë prej metali të lehtë dhe të qëndrueshëm
  • Përfshin një libër me këshilla për kopshtarinë për t’i ndihmuar fëmijët të eksplorojnë botën e kopshtarisë
  • Asnjë montim nuk kërkohet
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Little Tikes

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

656446

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.