Little Tikes My Real Jam DJ Mixing Table

39.99

My Real Jam DJ Table nga Little Tikes është perfekte për fëmijët që janë një mini-dj-super yll në zhvillim!

Kjo tryezë e muzikore me role inkurajon të vegjlit të shfrytëzojnë muzikantin e tyre të brendshëm, me 4 mënyra të lojës për superyjet – ‘Luaj me grupin’, ‘Luaj falas’, ‘Solo jam’ dhe ‘Luaj cilën do këngë’. Lidhu me një pajisje me anë të Bluetooth dhe dëgjo këngët e preferuara që luhen përmes altoparlantëve të tastierës, përfshin gjithashtu një vend për kufje (kufjet nuk përfshihen)

Karakteristikat e produktit

  • Një tryezë e shkëlqyer muzikore për përzierjen e DJ-ve për superyjet e rinj
  • Përmban 4 mënyra të lojës plus lidhjen me një pajisje për të transmetuar këngët e preferuara
  • Paketimi dyfishohet si një kuti udhëtimi
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Little Tikes

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

654831

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.