Marvel Avengers Assemble Titan Hero – Iron Man 30cm Action Figure

19.99

S’ka stok

SKU: 563342 Kategori: , ,

Bëhuni gati për aventurë me Iron Man Action Figure nga seria Marvel Avengers Assemble Titan Hero.

Asgjë në Tokë nuk është më e fuqishme se njeriu i hekurt! Kostumi i tij supersonik shpërthen nëpër qiell i armatosur me armë të jashtëzakonshme energjie dhe super forcë. Pavarësisht se ku në botë fshihen njerëzit e këqij, Iron Man është gati ti gjejë dhe ti sulmoj.

Kjo figurë e Iron Man e Serisë Titan Hero ka një kostum ‘supersonik’ dhe ai është gati të hapë një sulm kundër armiqve të drejtësisë kudo. Me të në anën tuaj, nuk mund të thuhet se ku do t’ju çojnë aventurat tuaja të Avengers!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Avengers Assemble Titan Hero Series Iron Man Action Figure
  • Figura është afërsisht 30 cm e gjatë
  • Iron Man është në kostumin e tij klasik ‘supersonik’
  • Mblidhni të gjitha figurat e Serisë Titan Hero (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Our Product Number

546650

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.