Marvel Avengers Blast Gear Titan Hero Series Figure – Captain America

34.99

Ka stok

SKU: 544868 Kategori: , ,

Bëhuni gati për të shpëtuar ditën me figurën e aksionit Captain America nga Seria Marvel Avengers Blast Gear Titan Hero.

Duke thirrur të gjithë super ushtarët! Kur rreziku afrohet, është koha të përdorni super forcën tuaj për të shpëtuar botën. Kjo figurë e mahnitshme e Captain America është e përkryer për superheronj të vegjël në kohën e lojës.

Përshtatuni dhe bëhuni gati për aksionin! Përdorni armën e përfshirë në set Blast Gear për të qëlluar mburojën tuaj ndaj armiqve. Kjo predhë qëllon me shtypjen e një butoni, që do të thotë se jeni gjithmonë gati për betejë.

Për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

E7374

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.