Marvel Avengers Captain America 2 Dress Up Costume

25.00

Vetëm 2 stok

SKU: 554713 Kategori: , ,

Superheroi i Marvel, Captain America, është sjellë në jetë me këtë kostum fëmijësh. Ky kostum mund të mos përfshijë superfuqitë, por përfshin argëtimin, ndërsa zhyteni në lojëra imagjinative, duke rikrijuar skena nga filmi i preferuar i adhuruescve të Marvel… a do të jeni në gjendje ta shpëtoni ditën.

Përbëhet nga modelet e kuqe, të bardha dhe blu të dallueshme menjëherë në të gjithë veshjen dhe maskën. Përshtatuni dhe bëhuni Sam Wilson ndërsa luftoni së bashku me Winter Soldier për të shpëtuar botën.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin veshjen & maskën
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RUBIES MASQUERADE CO

Manufacturer Number

301263

Our Product Number

554713

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5