Marvel Avengers Electronic Gauntlet

44.99

S’ka stok

SKU: 544875 Kategori: , , , ,

Superheronjtë e vegjël do të argëtohen shumë me këtë Gauntlet Electronic Marvel Avengers.

Me drita elektronike dhe efekte zanore të frymëzuara nga filmi Avengers: Endgame, ky produkt i licencuar zyrtarisht i Marvel është gjithashtu i përshtatshëm për superheronj me duar të vogla!

Për të filluar, shtypni butonin qendror në grusht për të ndezur gurin dhe për të aktivizuar efektet e fuqishme zanore.

Për më shumë argëtim, shikoni edhe lodrat dhe figurat tjera Marvel (secila shitet veçmas).

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 5 vjeç e lart.

Specifications

Manufacturer Number

E9508

Our Product Number

544875

Batteries Required

2 x AAA (included)

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.