Marvel Avengers Iron Man Fancy Dress Costume Box Set

25.00

Ka stok

SKU: 543073 Kategori: , ,

Të vegjlit tuaj do të duan të shpëtojnë ditën kur do të vishen si superhero duke përdorur këtë set kostumi fantastic te Marvel Avengers, Iron Man.

Ideal për adhuruesit e vegjël të Marvel dhe Iron Man, ky set me kostumin e Iron Man përfshin një jumpsuit dhe maskë të bërë nga 100% poliestër.

Mblidhni të gjitha kompletet e licencuara zyrtarisht nga Marvel Avengers -kostume fantastike – Captain America, Iron Man dhe Hulk.

E përshtatshme për moshat 4 – 6 vjeç

Specifications

Manufacturer

Rubies

Manufacturer Number

300651

Our Product Number

543073

Age

3 – 5