Marvel Avengers Titan Hero – Black Panther 30cm Figure

24.99

SKU: 552265 Kategori: , , , ,

Imagjinoni aventura heroike me Heroin e Titanit të Marvel Avengers – Figura e Panterës së Zezë 30 cm.

T’Challa është Mbreti i Wakanda që mbron kombin e tij dhe botën si Pantera e Zezë. Kjo figurë 12-inç përmban pika të shumta artikulimi për pozicionim dhe lojë me imagjinatë të frymëzuar nga Universi Marvel. Fëmijët mund të imagjinojnë beteja kundër armiqëve dhe shpëtimin e botës me këtë figurë super heroike. Figurat e Marvel Titan Hero janë të kombinueshme me aksesorët e përfshirë me figurat Titan Hero Blast Gear (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Marvel Avengers Titan Hero – Black Panther Figure
  • Figura është e gjatë 12 inç
  • Pika të shumta të artikulimit për disponueshmëri të pakufizuar
  • E përputhshme me lëshuesit e ingranazheve të shpërthimit Titan Hero (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

E7876

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.