Marvel Gamerverse Iron Man Overclock Figure

19.99

Vetëm 1 stok

SKU: 548188 Kategori: , , ,

Figura Iron Man Overclock Marvel Gamerverse e vendos aksionin në duart tuaja.

Figurat e aksionit të Gamerverse kanë dizajne të mrekullueshme të frymëzuara nga video lojërat. Me nivele fantastike detajesh dhe nëntë pika artikulimi, Figura Overclock e Iron Man është e mrekullueshme për të pozuar dhe shfaqur ose për të zgjeruar aventurat emocionuese, imagjinare të Avengers.

Me 15 cm i gjatë dhe i armatosur me një goditje të lezetshme, Iron Man është gati të luftojë për miqtë dhe familjen e tij në të gjithë universin.

Shikoni figurat e tjera Gamerverse për të kompletuar koleksionin tuaj.

Për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F0280

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.