Marvel Hail Hydra Game

15.00

SKU: 558380 Kategori: , ,

Në këtë lojë emocionuese tavoline, ju dhe miqtë tuaj bashkoheni si heronjtë MARVEL’s S.H.I.E.L.D. për të shpëtuar New York City 3!

Por prisni – heronjtë e tjerë mund të mos jenë ata që thonë se janë. Në fakt, ju mund të keni operativë të këqij HYDRA në mesin tuaj. Përdorni fuqitë tuaja të zbritjes sociale për të përcaktuar se kush është një agjent sekret HYDRA. Nëse jeni të suksesshëm, ju dhe shoku juaj S.H.I.E.L.D. heronjtë do të tërheqin Kubin Kozmik nga Kafka e Kuqe e keqe dhe do të shpëtojnë qytetin!

Nëse dështoni në misionin tuaj, HYDRA fiton dhe qyteti humbet. Me aksione kaq të larta, Hail HYDRA është një lojë tavoline elektrizuese, argëtuese për super fansat e MARVEL, entuziastët e lojërave në tavolinë dhe lojtarët fillestarë! A do të shpëtoni New York City 3? Sfidoni miqtë dhe familjen tuaj në një betejë epike të lojës së tavolinës me Hail HYDRA!

Karakteristikat e produktit:

  • E përkryer për argëtim familjar me fëmijë adoleshentë më të mëdhenj
  • I përshtatshëm për 5-8 lojtarë
  • E pershtatshme per moshat 14+ vjeç

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6045563

Age

Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.