Marvel Legends Series – Vision 15cm Retro Figure

26.00

SKU: 561719 Kategori: ,

I zhveshur nga kujtimet e tij dhe i rindërtuar në të bardhë spektrale, a do të jetë vizioni mik apo armik për Avengers?

Me mbi 80 vjet histori argëtimi, Marvel është bërë një gur themeli i koleksioneve të adhuruesve në mbarë botën. Me serinë Marvel Legends, personazhet e preferuar të fansave të Marvel Comic Universe dhe Marvel Cinematic Universe janë krijuar me detaje dhe artikulim premium për të pozuar dhe shfaqur në koleksione.

Karakteristikat e produktit:

  • Fansat, koleksionistët dhe fëmijët mund të shijojnë këtë figurë të Vizionit në shkallë 6 inç, të frymëzuar nga pamja klasike e bardhë e personazhit nga West Coast Avengers të Marvel Comics!
  • Kjo figurë Vision përmban dizajn premium të frymëzuar nga komiket, detaje dhe artikulim për të pozuar dhe shfaqur në koleksionin tuaj Marvel
  • Kjo figurë e Marvel Legends Vision paraqet pamjen e komikeve klasike të bardha fantazmë të androidit!
  • Kjo figurë Marvel Legends Series Vision përmban pika të shumta artikulimi dhe aksesorë të frymëzuar nga komiket!
  • Kërkoni figura të tjera aksioni të Marvel Legends të frymëzuara nga Marvel Comics, duke përfshirë Scarlet Witch, Loki dhe Marvel’s Falcon!
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F5885

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.