Marvel Legends Series X-Men Mystique 15cm Figure

26.00

SKU: 562781 Kategori: , ,

Fansat, koleksionistët dhe fëmijët njësoj do ta pëlqejnë këtë Figurë Mystique të Marvelit, e frymëzuar nga personazhi i filmave X-Men.

Me mbi 80 vjet histori filmash, Marvel është bërë një gur themeli i koleksioneve të fansave në mbarë botën. Personazhet e Marvel Cinematic Universe janë të dizajnuara me detaje dhe artikulim premium për koleksione më të mira të disponueshme dhe të ekspozueshme. Nga figurat te automjetet e deri te artikujt premium të lojës me role, Seria Marvel Legends ofron produkt elitar të frymëzuar nga personazhet për fansat dhe koleksionistët e Marvel.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Figura Marvel Mystique 1 x 6 inç
  • Figura e Marvel’s Mystique përmban dizajn premium, detaje dhe artikulim për pozicionim dhe shfaqje të lartë në një koleksion Marvel
  • Frymëzuar nga personazhi Marvel nga filmat X-Men
  • Mbani sytë hapur për figura të tjera të Serive Marvel Legends me personazhe komike dhe të frymëzuara nga filmat (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 14+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

E9284

Age

Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.