Marvel Spider-Man Aluminium 400ml Drinking Bottle

5.00

Qëndroni të freskët dhe të hidratuar me këtë shishe të mrekullueshme të pijes prej 400 ml prej alumini nga Marvel Spider-Man.

Edhe superheronjtë duhet të ndalojnë për një pije herë pas here! Merrni një pushim nga i gjithë ai veprim i rrjetës me këtë shishe pijeje super të lezetshme.

Vjen në një dizajn blu të ndezur, me Spider-Man dhe mbishkrime në pjesën e përparme. Mund të mbajë deri në 400 ml lëng brenda, kështu që mbusheni me pijen tuaj të preferuar ose pak ujë freskues dhe pijeni! Mos harroni të shikoni edhe kutinë e drekës.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Stor

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

37934

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.